III TURNIEJ CHARYTATYWNY STRAŻACY GRAJĄ DLA MAKSIA
2018-03-12

W niedzielę 11 marca nasza jednostka brała udział w III turnieju charytatywnym piłki siatkowej "Strażacy Grają dla Maksia" zorganizowanym przez OSP JANKOWICE w lokalnej szkole podstawowej .W trakcie trwania wydarzenia zorganizowano liczne atrakcje m. in. mecze piłki siatkowej jednostek OSP wraz ze sportowcami, loteria fantowa, grochówka, bufet kawowy wraz z ciastkami, kurs pierwszej pomocy, występy grup tanecznych, symulator dachowania oraz jazdy na jednym kole(motorem), animatorzy, żywe maskotki, stoisko z trenerem psa ratowniczego i wiele innych. Odbyło się też szkolenie z tematu pożarów wewnętrznych dla grupy 25 osób z instruktorem CFBT. W kulminacyjnym momencie o  12.30 rozpoczęło sie światełko do nieba dla Maksia(włączenie sygnałów świetlnych i dźwiękowych we wszystkich obecnych pojazdach ratowniczych)..

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1. PSP RYBNIK