GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ GMINY GASZOWICE
2017-02-15

W dniu 15.02.2017r. zostały przeprowadzone eliminacje gminne OTWP. W  teście wzięło udział 26 uczestników, są to laureaci eliminacji środowiskowych. 3 osoby w kategorii ponadgimnazjalnej, 10 osób z gimnazjum oraz 13 z szkoły podstawowej. Test przygotował dh Wojciech Kasperzec i trwał 30 min. po sprawdzeniu wyników testu wyłoniono laureatów w następujących kategoriach.

ponadgimnazjalne:

I. Adrianna Milert - OSP Gaszowice

II. Urszula Cojg - OSP Czernica

III. Chruszcz Małgorzata - OSP Gaszowice

gimnazjum:

I. Natalia Musiolik - OSP Szczerbice

II. Aneta Grzenia - OSP Gaszowice

III. Jakub Głombica - Gimnazjum w Piecach

O pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa trzeba było przeprowadzić dogrywkę, w której wzięło udział dwoch zawodników Agnieszka Papierok i Patryk Brzoza. Pytania zadawał przedstawiciel PSP Rybnik druh Wojciech Kasperzec.Więcej dobrych odpowiedzi udzielił Patryk Brzoza - i to on zajęł pierwsze miejsce..

Szkoła Podstawowa:

I. Patryk Brzoza

II. Agnieszka Papierok